Feestelijke start bouw Switi Gooise Kant in Amsterdam

Geplaatst op 01 juni 2023


Mooie mijlpaal in Amsterdam Zuidoost

Feestelijke start bouw Switi Gooise Kant in Amsterdam Feestelijke start bouw Switi Gooise Kant in Amsterdam

Op woensdag 31 mei jl. is de start bouw van de laatste fase van Switi Gooise Kant in Amsterdam gevierd. Deze fase bestaat uit 24 eengezinswoningen en een appartementencomplex van 7 verdiepingen met 45 woningen. Het project is een ontwikkeling van BPD|Bouwfonds Gebiedsontwikkeling en ontworpen door HOH Architecten. Alle woningen worden door Ekowood Houses met hout en bamboe gebouwd.

 

Nadat de officiële handelingen waren verricht door wethouder Reinier van Dantzig (gemeente Amsterdam), Esther Agricola (BPD) en Raoul White (stadsdeelbestuurder Zuidoost) konden de kopers elkaar ontmoeten en toosten op een voorspoedige bouw. Op het bouwterrein stond een mock up van een appartement, waar de kopers alvast een voorproefje van hun biobased en circulaire woning konden nemen. Op de wensdoeken werden diverse woonwensen opgeschreven en ook werd de wens al uitgesproken voor een jaarlijkse burendag!

 

Switi Gooise Kant
Het totale plangebied bestaat uit 304 betaalbare en duurzame woningen. Deze laatste fase ligt in de oksel van de Gaasperdammerweg en de Gooiseweg. Duurzaamheid speelt ook bij de openbare ruimte een belangrijke rol. Deze wordt natuurinclusief ingericht als een park. Dat betekent dat er veel ruimte is voor verschillende planten en dieren om te groeien en te leven. Via een voetpad zijn bewoners straks snel in het Brasapark of het Nelson Mandelapark. Beide parken vormen samen dit nieuwe aaneengesloten gebied met veel sport- en speelvoorzieningen.

Bekijk ook de film voor meer informatie en beelden van de feestelijke start bouw!

 

 

Fotobijschrift vlnr:
Wethouder Reinier van Dantzig (gemeente Amsterdam), Esther Agricola (BPD), Raoul White (stadsdeelbestuurder Zuidoost), Edward Zevenbergen (BPD)

Feestelijke start bouw Switi Gooise Kant in Amsterdam
Feestelijke start bouw Switi Gooise Kant in Amsterdam
Feestelijke start bouw Switi Gooise Kant in Amsterdam
Feestelijke start bouw Switi Gooise Kant in Amsterdam
Feestelijke start bouw Switi Gooise Kant in Amsterdam
Feestelijke start bouw Switi Gooise Kant in Amsterdam
+
-- VACATURE ALERT -- Wij zijn op zoek naar collega's, wil je ook bij Ekowood Houses werken? Bekijk dan onze vacatures!
Bouwplaats Ekowood Houses in nieuwe Rabobank merkcampagne